ZenCleanz: One

 220.00

Komplekti kuuluvad ensüümid puhastavad ühe päevaga kogu seedekulgla (sh söögitoru, mao, peensoole, käärsoole, maksa) sinna kogunenud ebasobivatest jääkidest. Selle tagajärjel paraneb seedeprotsess.

8 laos

Tootekood: Zenclean: one Kategooria:

Kirjeldus

Lisaks seedekulglale toimivad ensüümid ka teistes elundites ja näärmetes, mille tulemusena aktiveerub ainevahetus. Ensüümid toidavad seedekulglat kasulike mikroorganismidega, tänu millele ei ole pärast puhastamist vaja mikrofloorat taastavat kuuri. Paastumise ajal käivitub kohe järgmisel päeval autolüüsi- ja ketoosirežiim, mille tulemusel tekib ühe päevaga justkui kolme- kuni neljapäevase puhastumise ja paastumise toime.

 

Mis see on?

ZenCleanz ONE koosneb suures osas ensüümidest, mis puhastavad ühe päevaga kogu meie seedekulgla (sealhulgas söögitoru, magu, peensool, käärsool) sinna kogunenud jääkidest. Puhastuse tagajärjel paraneb seedeprotsess, sest kui peensool on puhas, siis tekib kõikide mikro- ja makrotoitainete, kaasa arvatud ka toidulisandite imendumise paranemine. Ensüümid lagundavad soolte külge jäänud jääke ning kiudained omakorda aitavad viia mustuse- ja jääkained soolestikust välja. Ensüümid toetavad seedimisprotsessi.

Komplekti kuuluvad ensüümid puhastavad ühe päevaga kogu seedekulgla (sh söögitoru, mao, peensoole, käärsoole, maksa) sinna kogunenud ebasobivatest jääkidest. Selle tulemusel paraneb seedeprotsess.

Lisaks seedekulglale toimivad ensüümid ka teistes elundites ja näärmetes, mille tulemusena aktiveerub ainevahetus. Ensüümid toidavad seedekulglat kasulike mikroorganismidega, tänu millele ei ole pärast puhastamist vaja mikrofloorat taastavat kuuri. Paastumise ajal käivitub kohe järgmisel päeval autolüüsi- ja ketoosirežiim, mille tulemusel tekib ühe päevaga justkui kolme- kuni neljapäevase puhastumise ja paastumise toime.

 

 • Ensüümid aitavad aktiveerida ainevahetust.
 • Seedeensüümid lagundavad soolestikus olevat toitu ja jääkaineid.
 • Toitained imenduvad peale puhastust paremini.
 • Peale puhastust võid tunda energiataseme tõusu, kergustunnet ja mõttetöö selgust.
 • Näonahk võib paraneda ja muutuda säravamaks.
 • Kaal võib langeda.
 • Võid tunda ennast rõõmsamana.
 • Maitse- ja haistmismeeled võivad minna tundlikumaks.
 • Tavaliselt puhastuse ajal näljatunne puudub.
 • Võib tekkida väsimus, süda võib pahaks minna ja ajada iiveldama (mis on okei, kuna see on märk sellest, et keha puhastub, mürk- ja jääkained liiguvad kehas ringi)
 • Kõhukinnisuse korral soovitame paar päeva enne puhastust süüa kergesti seeditavaid toite (eelistatult taimselt), et puhastus oleks võimalikult efektiivne.
 • Soolepuhastust ei tohi teha soolestikuvähi- põletike korral.

 

Saad tutvuda ka organismipuhastuse juhendiga.

Koostisosad

Koostisosad (vedelik/ensüümilisand):

ananass (Ananas comosus (L.) Merr.), õun (Malus domestica Borkh.), papaiin (papaiast (Carica papaya L.)), viinamari (Vitis vinifera L.), tomat (Lycopersico lycopersicum (L.)), sidrun (Citrus limon (L.) Burm. f.), kantaluup (Cucumis melo L.), pitaia (Hylocereus undatus), arbuus (Citrullus lanatus (Thunb.)), kiivi (Actinidia deliciosa (A.Chev.)), banaan (Musa × paradisiaca L. (pro sp.)), apelsin (Citrus sinensis (L.) Osbeck), Pekingi kapsas (Brassica rapa subsp. Pekinensis), spinat (Spinacia oleracea), metsporgand (Daucus carota L.), karella-kibekurk (Momordica charantia L.), Lactobacillus acidophilus, sorbitool, isomaltooligosahhariidid, laktilool, roosuhkur, Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium longum.

Toitumisalane informatsioon:

Zencleanz one organismipuhastus

100 ml kohta % päevasest võrdluskogusest (NRV%)
Energiasisaldus 935.8  (kJ) 11%
Valgud 0.79 (g) 1%
Rasvad 0 (g) 0%
sh küllastunud rasvad 0 (g) 0%
sh transrasvad 0 (g) 0%
Süsivesikud 55 (g) 18%
Suhkrud 36.9 (g) *
Sool 15.3 (mg) 1%

 

Koostisosad (ensüümilisand):

köögi- ja puuviljade segu pulber (karellakibekurk (Momordica charantia L.), aedselleri (Apium graveolens L.) leht, papaia (Carica papaya L.), kiivi (Actinidia deliciosa (A. Chev.)), ananass (Ananas comosus (L.) Merr.), mustikas (Vaccinium myrtillus L.), vaarikas (Rubus idaeus L.), aedmaasikas (Fragaria × ananassa), õun (Malus domestica Borkh.), piimhape, proteaas (ananassist (Ananas comosus (L.) Merr.)), Lactobacillus acidophilus, glükoos, Bifidobacterium longum.

Toitumisalane informatsioon:

 

100 ml kohta % päevasest võrdluskogusest (NRV%)
Energiasisaldus 1392  (kJ) 17%
Valgud 4.4 (g) 7%
Rasvad 0 (g) 0%
sh küllastunud rasvad 0 (g) 0%
sh transrasvad 0 (g) 0%
Süsivesikud 69.3 (g) 23%
sh kiudained 17.4 (g) 70%
Sool 28 (mg) 1%

 

 

Koostisosad (kiudainerikkad tabletid):

bromelaiin (ananassist (Ananas comosus (L.) Merr.)), õun (Malus domestica Borkh.), papaia (Carica papaya L.)), mahuaine (maltodekstriin), glükoos, antioksüdant (L-askorbiinhape), emulgaator (sojaletsitiin).

Toitumisalane informatsioon:

Zencleanz one organismipuhastus

100 ml kohta % päevasest võrdluskogusest (NRV%)
Energiasisaldus 1392  (kJ) 17%
Valgud 4.4 (g) 7%
Rasvad 0 (g) 0%
sh küllastunud rasvad 0 (g) 0%
sh transrasvad 0 (g) 0%
Süsivesikud 69.3 (g) 23%
sh kiudained 17.4 (g) 70%
Sool 28 (mg) 1%

 

 

LISAINFO:

 • Komplekti kuuluvad ensüümid on valmistatud 100% looduslikest ja orgaanilistest saadustest (puuviljad, köögiviljad, seened, ürdid, vetikad), mida on kääritatud üle kolme aasta.
 • Puhastuskuuri on välja töötanud Taiwani teadlased, hiina traditsioonilise meditsiini eksperdid ja toitumisnõustajad.
 • Puhastuskuuri võib kombineerida mistahes muu mürkainetest vabanemise meetodiga.
 • Kuuri võib teha mistahes ravipuhkuse esimesel päeval ja see avaldab märgatavat kasulikku mõju.

11 põhjust, miks valida just ZenCleanz ONE organismipuhastus

ORGANISMIPUHASTUSI ON ERINEVAID, IGASUGUSE MAITSEGA JA KUURI PIKKUSEGA. KINDLASTI TEKKIB PALJUDEL KÜSIMUS, ET MIKS VALIDA JUST ZENCLEANZ ONE ORGANISMIPUHASTUSPROGRAMM.

VASTUSENA OLEME VÄLJA TOONUD 11 PÕHJUST.

 

1. SEE ON KIIRE

Paljud organismipuhastusprogrammid kestavad 5, 9 või lausa 14 päeva. Selle aja jooksul peab võtma vitamiine, tarbima erinevaid tablette, jooma taimeteesid jne. Teisisõnu – päris pika aja jooksul on tarvis argirutiini integreerida puhastusega seotud tegevused. Elu on aga selline, et sageli unustame neid võtta, preparaadid ununevad koju või pole meil võimalust näiteks lõunasel ajal taimeteed juua. Nii tabavad meid läbikukkumistunne, ebaõnnestumine ja pinge poolelijätmise või mittetäiusliku programmi täitmise pärast.

ZenCleanz ONE on ühepäevane puhastus. See on kiire ja tõhus! On oluliselt kergem leida seda ühte päeva, mil puhastus ära teha, kui püüda meeles pidada pikemat tablettide, vitamiinide ja teede tarvitamist.
2. TÕHUSUST ON KOHE NÄHA

ZenCleanzi organismipuhastuse tulemust on näha. Päriselt oma silmaga näha. Umbes kahel organismipuhastusele järgneval päeval näete ise, mis teist väljub, mitte ei pea aimama või eeldama. Te näete, mismoodi ensüümid toovad välja soolestikku kogunenud jäägid, rasvad jne ehk teil on füüsiline tõestus, et asi töötab. Paljud organismipuhastused mõjuvad lihtsalt kõhulahtistina, aga see veel ei tähenda automaatselt, et sooled puhastuksid. ZenCleanz ONE puhastuse ajal tarbitud ensüümid toovad sooleseintelt kaasa kogu sinna ladestunud mittevajaliku massi ning teil on konkreetne tõestus, et saate abi!

 

3. HIINA JA LÄÄNE MEDITSIINI ÜHENDATUD TEADMISED

Tegemist pole mitte ainult hiina ja lääne meditsiini arstide ühiselt loodud tootega, vaid mõlema suuna tugevuste liitmisest tekkinud ideega. Taiwanis välja töötatud toodet on analüüsinud nii ühe kui ka teise meditsiinisuuna esindajad ning leidnud, et see on erakordselt tõhus, usaldusväärne ja võimas.

 

4. MUGAV KASUTADA

ZenCleanz ONE organismipuhastust on mugav kasutada – teil on vaja ainult vett ja organismipuhastuskomplekti. Soovitame organismipuhastust kindlasti teha rahulikus koduses õhustikus. Samal ajal saate mõnusalt lugeda raamatut, vaadata filme või käia jalutamas. Kogu ühepäevane programm on lihtsasti üles ehitatud ja arusaadavalt lahti seletatud

 

5. HEA MAITSEGA

Kes vähegi on erinevaid organismipuhastusi teinud, see teab, et preparaatide maitse võib tohutult erineda. Hea ja meeldiv maitse muudab puhastusprogrammi oluliselt mugavamaks nii vaimselt kui ka füüsiliselt. ZenCleanzi ensüümijoogid on hea maitsega, mahedad ja pigem natuke magusamapoolsed.

 

6. EI TEKI NÄLJATUNNET

Näljatunde tekkimine on puhastuskuuri juures oluline psühholoogiline nüanss: mida suurem ja pikem on nälg, seda ebameeldivam organismipuhastus tundub. Tänu tarbitavatele ensüümidele ZenCleanz ONE organismipuhastuse ajal näpistavat näljatunnet ei teki. Võite rahulikult vaadata lemmikfilme, lugeda raamatuid, käia jalutamas ja magada. Teie kõht nurrub rohke vedeliku ja ensüümide mõjul ning tunne on mõnusalt rahulik.

 

7. PUHASTUSKUUR TAASKÄIVITAB SEEDIMISE

Eesti tunnustatuim hiina meditsiini arst dr Rene Bürkland soovitab ZenCleanzi ja rõhutab selle üht olulist omadust – võimet taaskäivitada seedimine. Organismipuhastus peakski seedimise uuesti tööle panema ja ZenCleanz ONE seda päriselt ka teeb, aga samas ei kaasne sellega mingit füüsilist tirimist, kõhu lahti ajamist või muud ebamugavust, mis mõne teise organimispuhastusega võib kaasas käia.

Dr Bürklandile meeldib ZenCleanz ONE, sest selle puhastuskuuri käigus tarbitakse rohkelt kiudaineid, mis sunnivadki normaalse seedeprotsessi uuesti käivituma. Ehk teisisõnu – see kuur teeb päriselt seda, mida üks õige organismipuhastus tegema peakski!

 

8. ÜDINI LOODUSLIK

Tegemist on üdini loodusliku organismipuhastusega. ZenCleanz ONE pakikesed sisaldavad kümneid erinevaid puu- ja aedviljadest eraldatud kiudaineid ja ensüüme.

 

9. PÕHINEB KASULIKEL ENSÜÜMIDEL

Ensüümid on seedimisprotsessis äärmiselt vajalikud, aidates kehal seedida sadu kordi kiiremini kui ilma ensüümideta. ZenCleanz ONE puhastuskomplekti tooteid on kolm aastat fermenteeritud ning selle jooksul on taimedest eraldatud enamik neis sisalduvaid ensüüme, mis aitavad puhastuse käigus sooleseinte küljest jääkaineid eemaldada. Samuti sisaldub ZenCleanz ONE’is rohkelt kiudaineid, mis “harjavad” sooleseina. Selline looduslik koostöö tagab efektiivse tulemuse.

 

10. EI SISALDA RASKEMETALLE EGA PESTITSIIDIJÄÄKE

On elementaarne, et me ei paku inimestele toodet, mis poleks puhas ja ohutu. Oleme oma tooteid testinud erinevate pestitsiidide ja raskemetallide suhtes ning veendunud, et ZenCleanz ONE on täiesti puhas!

 

11. EFEKTIIVNE

Pärast seda, kui ZenCleanz ONE jõudis Eestisse, on hiina meditsiini keskuse Tervise Akadeemia juht ning hiina meditsiini arst dr Rene Bürkland hakanud oma tervisenädalaid alustama ühepäevase ZenCleanz ONE organismipuhastusega. Arst näeb selgelt eristuvat tõhusust, kui tervisenädalal osalenud inimesed on alustanud retriiti ühepäevase organismiouhastuskuuriga.

“Ravi mõjub kiiremini ja kõik protseduurid on oluliselt mõjusamad. ZenCleanz ONE on efektiivne organismipuhastusprogramm ja tehtav vaid ühe päevaga!” rõhutab dr Rene Bürkland toote tema jaoks olulisemaid nüansse.

 

Tee oma seedimisele restart!  

Video: ZenCleanz ONE toodet tutvustav Buduaari saade

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

See veebisait kasutab teie kasutuskogemuse parandamiseks küpsiseid. Eeldame, et olete sellega rahul, kuid võite soovi korral loobuda. Nõustun Loe lisaks

Privaatsus ja küpsised